Best – hurtownia
i market budowlany

Kontakt

 

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

 

BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole
ul. Budowlanych 66

 

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675

Rachunki bankowe

 

Konto PLN: Bank Spółdzielczy
52 88840004 2001 0032 8250 0001

 

Konto EURO: Bank BZWBK
PL 21 1090 2242 0000 0001 3079 9893

 

KOD SWIFT-BIC:
WBKPPLPP

Godziny otwarcia

 

pon-pt: 7:00 – 17:00
sob: 7:00 – 12:00

Dział handlowy

Rafał Pierskalla
– spec. ds. sprzedaży, kierownik hurtowni

 

+48 795 433 037
biuro@firmabest.pl

Artur Folęga
– spec. ds. sprzedaży

 

+48 532 124 101
artur@firmabest.pl

Karolina Trzepizur
– spec. ds. sprzedaży

 

+48 784 900 813
karolina@firmabest.pl

Olena Maksymliuk
– spec. ds. sprzedaży

 

77 500 56 00
olena@firmabest.pl

Karol Koziński
– przedstawiciel handlowy, obsługa inwestycji

 

Obsługa inwestycji

Robert Biskup
– przedstawiciel handlowy, obsługa inwestycji

 

+48 882 178 351
robert@firmabest.pl

Krzysztof Okoń
– obsługa inwestycji

 

+48 604 160 470
k.okon@firmabest.pl

Magazyn

Damian Grabiński
– kierownik magazynu

 

+48 666 833 387
damian@firmabest.pl

Biuro Zarządu, księgowość

 

77 500 56 02

Ewa Solnica
– spec. ds. księgowości, administracja

 

+48 602 322 980
ewa@firmabest.pl

Krzysztof Okoń
Prezes Zarządu Spółki

 

+48 604 160 470
k.okon@firmabest.pl