HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
Płyty OSB

Płyty OSB

Oferujemy Państwu duży wybór profesjonalnych materiół do ociepleń budynków. W swojej ofercie posiadamy styropiany, styrodur i wełny mineralne wiodących producentów, jak: Genderka, Paneltech, Swisspor, Termoorganika, Rockwool, Ursa.

Ściany domu powinny być nie tylko stabilne, ale przede wszystkim odpowiednio zaizolowane, aby zapobiegać niepożądanym utratom ciepła na zewnątrz budynku. W tym celu oferujemy nowoczesne materiały izolacyjne.

Styropian jest obecnie najpopularniejszym materiałem używanym do ocieplania elewacji zewnętrznych, czy izolacji poziomych wewnątrz budynku . Charakteryzuje się lekkością, ciepłem oraz tym, że nie wchłania wody.

Wełna mineralna podobnie jak styropian zapewnia ochronę przed utratą ciepła, jednak dodatkowo zapewnia dużą odporność na ogień, ponieważ jest napalna, a tym samym chroni budynek przed nadmiernym hałasem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z fachowej obsługi naszej doświadczonej kadry pracowniczej.


Udostępnij link:

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń