HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
Hydroizolacje

Hydroizolacje

Oferujemy Państwu duży wybór profesjonalnych hydroizolacji. Polecane są do tworzenia powłok izolacyjnych i ochronnych przeciwko wilgoci, wodzie gruntowej zawieszonej i naporowej.

Każdy budynek powinien być dobrze izolowany, ponieważ w przeciwnym razie będzie stale narażony na szkodliwe działanie wilgoci. Uszkodzone pokrycia dachowe, czy źle wykonane izolacje fundamentów to tylko niektóre miejsca, przez które może wnikać woda z deszczu, lub topniejącego śniegu. Dlatego izolacje przeciwwilgociowe, jak i przeciwwodne, powinny zostać wykonane starannie, z zachowaniem ich ciągłości. Tylko wtedy będą skutecznie chronić dom przed wilgocią i przeciekami.

W związku z powyższym hurtownia Best oferuje Państwu duży wybór izolacji: folie, papy, lepiszcza, jak i nowoczesne izolacje poziome i pionowe wiodących na rynku producentów, jak np.: Technonicol, Izohan, Caparol i Sopro.

Dysponujemy wyrobami bitumicznymi, cementowo-polimerowymi, polimerowymi oraz żywicznymi.

W naszym asortymencie znajdują się hydroizolacje zabezpieczające również elementy podziemne, stropy, tarasy i balkony.

Posiadamy też produkty bitumiczne do przyklejania płyt izolacyjnych, jak i różnego rodzaju zaprawy naprawcze i ochronne.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, która stale jest powiększana o rynkowe nowości, dzięki czemu przedstawiamy stale aktualizowaną, podążającą za rynkowymi trendami ofertę produktów hydroizolacyjnych.

hydroizolacje


Udostępnij link:

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń