HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
Elewacje

Elewacje

Dobrze wykonana elewacja nadaje budynkowi niepowtarzalnego charakteru, poprawia jego walory estetyczne, ale również zabezpiecza budynek przed wpływem czynników atmosferycznych, tworzy ocieplenie, które przyczynia się do zmniejszenia utraty energii a co za tym idzie, zmniejszenie wydatków.

Oferujemy szeroki wybór materiałów elewacyjnych. W ciągłej sprzedaży posiadamy kompletne systemy elewacyjne: mineralne, akrylowe, silikatowe, silikonowe renomowanych firm. Posiadamy wszystkie towary potrzebne do prawidłowego wykonania elewacji. W naszej ofercie znajdują się różne materiały izolacyjne, zaprawy klejowe, środki gruntujące, siatki z włókna szklanego, profile wykończeniowe, narożniki, kołki, listwy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie pomoże dobrać Państwu odpowiednie materiały na elewację.

Pliki do pobrania

Adobe_Acrobat_Pro_PDFSystemy ocieplen Warunki techniczne

Adobe_Acrobat_Pro_PDFKonserwacja systemów ociepleń

Adobe_Acrobat_Pro_PDFProgram produkcji Capatect

Adobe_Acrobat_Pro_PDFCarbon Edition


Udostępnij link:

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń