HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
Dekoracje

Dekoracje

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej różnorodnej oferty materiałów dekoracyjnych. Posiadamy w asortymencie nowoczesne i modne rozwiązania dekoracyjne, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy rożnego rodzaju masy szpachlowe dekoracyjne, stiuki, farby metaliczne, farby strukturalne, lazury ścienne itp.

Oferujemy również nowoczesne linie tapet, które ożywią i wzbogacą wygląd każdego wnętrza. Dysponujemy ciekawymi wzorami i różnorodną kolorystyką, których połączenie daje bardzo dużo możliwości w aranżacji wnętrz. Szlachetna elegancja i stylowa estetyka to jedne z wielu efektów, które osiągną Państwo poprzez zastosowanie naszych materiałów dekoracyjnych.

Dla osób poszukujących ciągle nowych rozwiązań polecamy nowoczesne materiały dekoracyjne firmy Caparol, które są przede wszystkim modne i łatwe w nałożeniu. Nasza oferta usatysfakcjonuje także w pełni klientów, którzy preferują wnętrza o klasycznym charakterze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty materiałów dekoracyjnych. Na miejscu służymy fachową pomocą i doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem w branży na rynku materiałów budowlanych.

Pliki do pobrania

Adobe_Acrobat_Pro_PDFCalcino Decor

Adobe_Acrobat_Pro_PDFCapadecor Metallocryl

Adobe_Acrobat_Pro_PDFCapadecor Putz

Adobe_Acrobat_Pro_PDFCaparol – techniki dekoracyjne

Adobe_Acrobat_Pro_PDFFantastic Fleece

Adobe_Acrobat_Pro_PDFArte Twin Technik


Udostępnij link:

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń