HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje

Nowość w ofercie – farby bezpieczne dla zdrowia

farby-bezpieczne-dla-zdrowia

Rekomendowane farby to te, które nie wywołują podrażnień i innych reakcji alergicznych, co oznacza że nie zawierają chemicznych rozcieńczalników. Dużym uznaniem klientów cieszą się farby o małej zawartości lotnych związków organicznych (LZO), oraz te które nie wydzielają intensywnych zapachów, co sprawia że farby Caparol są dedykowane do pomieszczeń gdzie przebywają dzieci, jak i osoby alergiczne i wrażliwe.

elf

Oznakowanie E.L.F. na farbach firmy Caparol oznacza aż trzydziestokrotnie mniejszą zawartość substancji szkodliwych i lotnych, niż stanowią normy Unii Europejskiej. Jest to symbol farb dedykowanych dla osób troszczących się o komfort, jak i bezpieczeństwo swojej rodziny. Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii farby są przyjazne dla otoczenia, a przede wszystkim dla zdrowia użytkownika. Przy stosowaniu tego rodzaju farb co najważniejsze, nie jest konieczne wietrzenia pomieszczenia po malowany.

Samtex 3 E.L.F. jest to farba przeznaczona do wnętrz, która jest matowa i lateksowa. Dedykowana jest ona do pomieszczeń zarówno biurowych, jak i mieszkalnych o podwyższonych wymogach higieniczno-sanitarnych, ponieważ jest to farba bezemisyjna i nie zawiera rozpuszczalników. Możliwym rodzajem zastosowania tej farby jest np. malowanie tapet tłoczonych, typu rauhfaser, jak i tapet wykonanych z włókna szklanego Capaver, jako powłoka która idealnie eksponuje strukturę.

LACU000120_EXL_Samtex_3_E.L.F._10_L_XRPU_3_

 


Udostępnij link:

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń