HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
 • Nowa siedziba firmy

  Pragniemy poinformować Państwa, że zmienia się adres naszej firmy. Nowy adres to Opole ul. Budowlanych 66.  

 • Nowość w ofercie – farby bezpieczne dla zdrowia

  farby-bezpieczne-dla-zdrowia

  Rekomendowane farby to te, które nie wywołują podrażnień i innych reakcji alergicznych, co oznacza że nie zawierają chemicznych rozcieńczalników. Dużym uznaniem klientów cieszą się farby o małej zawartości lotnych związków organicznych (LZO), oraz te które nie wydzielają intensywnych zapachów, co sprawia że farby Caparol są dedykowane do pomieszczeń gdzie przebywają dzieci, jak i osoby alergiczne i wrażliwe.

 • Kalendarz 2015

  events mini 02

  Przedstawiamy Kalendarz BEST na rok 2015. Kalendarz w wersji drukowanej dostępny jest w siedzibie naszej firmy, wersję PDF można pobrać klikając w poniższy obrazek. Pojedyncze strony kalendarza można ustawić jako tapetę pulpitu, aby pobrać wszystkie miesiące w jednym pliku prosimy kliknąć w link, pojedyncze strony poniżej.

 • Spotkanie Świąteczne z klientami

  events mini 03

  Dnia 20.12.2014 miejsce miało świąteczne spotkanie pracowników oraz kontrahentów firmy Best Materiały Budowlane Sp. Z o.o. Spotkanie zorganizowane było na terenie hurtowni. W świątecznym klimacie składane były najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też namiastki wigilijnych potraw oraz świątecznych prezentów. Świątecznego klimatu dodawały także nasze oryginalne, jak przystało na hurtownie budowlane choinki. Dziękujemy serdecznie wszystkim za obecność i mamy nadzieję zobaczyć się w tym samym zespole z okazji świąt Bożego Narodzenia w nadchodzącym roku 2015!

 • Piknik rodzinny

  events mini 04

  W dniu 05.07.2014r. miejsce miał piknik rodzinny, który został połączony z turniejem piłkarskim dla klientów hurtowni Best. Plan imprezy był pełen atrakcji oraz ciekawych konkursów w, których wiele osób wzięło aktywny udział. W trosce o naszych najmłodszych uczestników przygotowano liczne atrakcje. Pogoda dopisała, a ogólna frekwencja przekroczyła nasze wstępne oczekiwania.

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń