HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
Zaprawę wypierają kleje i pianki

Zaprawę wypierają kleje i pianki

Wszystko, co najlepsze zbudujesz z Bestem

Kilkadziesiąt topowych marek w asortymencie, wysokiej klasy obsługa wykwalifikowanej kadry oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych – to wszystko czeka na Was w hurtowni Best Materiały Budowlane sp. z o.o. w Opolu.

pdf

Na rynku handlu materiałami budowlanymi Best istnieje od siedmiu lat i w tym czasie wyrobił sobie bardzo silną pozycję oraz dobrą markę wśród klientów. Stało się tak między innymi dlatego, że już na początku działalności założyciele postawili sobie za główne cele, iż najważniejsza powinna być jakość oferowanych produktów, profesjonalna obsługa, kadra nieustannie trzymająca rękę na pulsie w zakresie nowinek na rynku, a przede wszystkim miła, rodzinna atmosfera.

Gdy zaczynaliśmy działalność w listopadzie 2007 roku, rynek był bardzo trudny, a konkurencja ogromna. Tylko na ulicy Budowlanej w Opolu działało wtedy około siedemnastu rożnych hurtowni związanych z branżą budowlaną – wspomina początki tworzenia firmy jej właściciel, a obecnie prezes zarządu Krzysztof Okoń. – Ciężko pracowaliśmy, uczyliśmy się wiele od naszych klientów, którzy sami wskazywali nam, na czym pracują i jakich konkretnie materiałów im potrzeba. Nieustannie się także szkoliliśmy, przygotowywaliśmy oferty takich materiałów, jakich inni nie mają. Jedną z nich jest chociażby własna mieszalnia farb i tynków renomowanej firmy Caparol. To zaprocentowało. Początkowo klientami hurtowni Best Materiały Budowlane byli tylko znajomi. Informacje o jej renomie i profesjonalizmie kadry szybko jednak były przekazywane z ust do ust, dlatego firmie udało się zbudować obszerną, trwałą i przywiązaną do jakości bazę stałych klientów.

To dla nich przy drzwiach wejściowych stanęła maszyna z pyszną kawą, bo już tradycją stało się, że pijemy ją wspólnie – uśmiecha się Krzysztof Okoń. – Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest właśnie rodzinna atmosfera. Z naszymi stałymi klientami jesteśmy w ciągłym kontakcie, wspólnie spotykamy się na ważnych uroczystościach, choćby na corocznej wigilii. Naszym najlepszym klientom organizujemy rokrocznie wyjazd do tropikalnych krajów, wręczamy także mnóstwo firmowych gadżetów, np. kurtki czy spodnie robocze. Wiemy, że to procentuje. U nas każdy może się czuć swobodnie i mieć pewność, że zostanie obsłużony od A do Z.

Od początku istnienia firma Best Materiały Budowlane ulega nieustannemu dynamicznemu rozwojowi specjalizując się w sprzedaży zewnętrznych oraz wewnętrznych materiałów budowlanych renomowanych producentów krajowych, jak i zagranicznych. W bogatej gamiemproduktów oferuje m.in. materiały ścienne, stropy, sufity podwieszane, pokrycia dachowe, materiały hydroizolacyjne, ocieplenia, systemy elewacji, systemy kominowe, suchą zabudowę, kleje i zaprawy, cement, wapno, chemię budowlaną, farby i lakiery, technikę zamocowań oraz narzędzia.

Hurtownia obsługuje nie tylko firmy, ale także klientów indywidualnych. W tym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują do budowy swojego wymarzonego domu. Aby usprawniać i ułatwić im wybór, wystarczy, że dostarczą tylko projekt, a pracownicy bezpłatnie dokonają wyliczeń potrzebnych materiałów.

Dobór materiałów poprzedzony jest zawsze rozmową z klientem. Chcemy poznać wszystkie jego potrzeby, gust, upodobania, ale także wiedzieć, czy dom ma być budowany z drogich, luksusowych materiałów, czy z tych bardziej ekonomicznych, ale też dobrej jakości – zaznacza szef hurtowni Best. – U nas klient znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Dysponujemy produktami kilkudziesięciu topowych marek. Ogromny nacisk właściciele hurtowni Best Materiały Budowlane kładą także na szkolenie kadry. To pracownicy mają bowiem bezpośredni kontakt z klientem i ich wiedza powinna być nieoceniona.

Nasi sprzedawcy to fachowcy w zakresie doboru materiałów niezbędnych do renowacji zabytków, systemów elewacji oraz dekoracji wnętrz – podkreśla z dumą Krzysztof Okoń. Firma stale stawia sobie nowe, ambitne wyzwania. Obecnie jest po znaczących przemianach, weszła do spółki, co pozwoli jej na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój. Oprócz stabilizacji marki i bazy klientów, planuje także rozbudowę pod dalszą działalność.

 


Udostępnij link:

Related articles

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń