HURTOWNIA BUDOWLANA W OPOLU – Elewacje, Farby, Tynki, Ceramika, Dachy, Izolacje
Nie tylko sprzedadzą i dowiozą towar, ale także dobrze doradzą

Nie tylko sprzedadzą i dowiozą towar, ale także dobrze doradzą

Nie tylko sprzedadzą i dowiozą towar, ale także dobrze doradzą

Wykonawcy budów i prywatni inwestorzy są klientami tej opolskiej firmy. Grono stałych klientów liczy już kilkaset osób i stale się powiększa. To efekt wysokiej jakości oferowanych materiałów budowlanych i profesjonalnej obsługi.

pdf-2

Bloczki, cegły, izolacje, systemy kominowe, kleje, farby, tynki i szereg innych produktów do budowy i remontu domów oraz mieszkań – to oferta opolskiej firmy Best. Materiały Budowlane. – Nie tylko sprzedajemy, ale też dostarczamy produkty pod wskazany adres. Posiadamy różnej wielkości samochody, więc jesteśmy się w stanie dopasować do oczekiwań i dużej firmy realizującej budowę i właściciela mieszkania w bloku, który postanowił je wyremontować – mówi Krzysztof Okoń, prezes zarządu spółki.

Przewagą tej hurtowni nad sklepami sieciowymi jest także to, że obsługa potrafi odpowiedzieć na indywidualne potrzeby. – Zaprzyjaźnieni klienci nie muszą u nas za każdym razem płacić gotówką. W zależności od potrzeb wydajemy towary, a dopiero później sumujemy wszystko na fakturze, zgodnie z ustaleniem klienta – kontynuuje Krzysztof Okoń. – Bywa, że klienci składają u nas zamówienie przez telefon czy e-mail, bo czegoś im zabrakło na budowie i dostarczamy im to „na słowo”. Dotychczas Best. Materiały Budowlane kojarzony był z typową hurtownią dla przedstawicieli firm budowlanych, jednak powiększa się także grono klientów detalicznych. – Przychodzą do nas z projektami domków, a my za darmo przygotowujemy dla nich wyliczenia ilości koniecznych do budowy materiałów oraz związanych z tym kosztów – wyjaśnia Krzysztof Okoń.

Firma oferuje wysokiej jakości materiały, współpracuje ze znanymi i znaczącymi producentami na polskim rynku, jak Caparol (ma nawet mieszalnię farb i tynków tej firmy), Sopro czy Winerberger. – Staramy się mieć wszystko, czego potrzebuje wykonawca i inwestor, bo od tego zależy jakość współpracy – podkreśla Krzysztof Okoń. – Można u nas kupić elementy wykończeniowe i dekoracyjne, a także produkty specjalistyczne np. do renowacji zabytkowych obiektów czy kościołów. Zaletą współpracy z firmą Best. Materiały budowlane jest także pomoc jej pracowników w rozwiązywaniu problemów na budowie z użytymi materiałami. Załoga cały czas szkoli się, żeby być na bieżąco z nowościami rynkowymi – jeżeli klient napotka problem na budowie, jedziemy na miejsce i dzielimy się swoją wiedzą albo konsultujemy się z przedstawicielami producenta – deklaruje Krzysztof Okoń.

Stałe grono klientów firmy Best. Materiały Budowlane liczy kilkaset osób. W ostatnim organizowanym przez firmę pikniku uczestniczyło ponad 300 gości z całego województwa. Hurtownia Best Materiały Budowlane powstała 12 listopada 2007 r.


Udostępnij link:

Related articles

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

Dane Kontaktowe


BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.
45-123 Opole ul. Budowlanych 66

Dane Firmy

Tel.: 77 500 56 00
Tel.: 77 500 56 01

NIP: 7543076146
KRS: 0000480675
REGON: 161555440

Zeskanuj i zadzwoń